KIM JESTEŚMY?

…SOLIDNYM PARTNEREM DLA CIEBIE…

Jesteśmy grupą ludzi, zapaleńców, którzy widzą sens w ciężkiej pracy i budowaniu długotrwałych relacji z partnerami. Wiemy, że współpraca to obopólna korzyść, szczególnie, że nasze produkty dają gwarancję dobrego docieplenia stolarki otworowej, a to jest bardzo ważne dla Twoich klientów.

TRAKTUJEMY POWAŻNIE

Odpowiedzialność

JESTEŚMY PASJONATAMI

Projektujemy z inżynierami

JESTEŚMY WYTRWALI

Dbamy o jakość

SKĄD POMYSŁ?

Nasza działalność powstała po wieloletniej obserwacji rynku i podpatrzenie jego zapotrzebowania. Szczególną uwagę zwróciliśmy na brak solidnych rozwiązań zapewniających docieplenie przestrzeni wokół stolarki otworowej. Dlatego wprowadziliśmy na rynek solidne rozwiązania.

OD KIEDY?

Działamy na rynku od ponad 20 lat. Na początku działaliśmy pod szyldem i jako część firmy ARTMAR z Brzeska – doświadczonego Punktu Handlowego Fabryki Okien DAKO. Dzisiaj jesteśmy samodzielną jednostką wchodzącą w skład Grupy ARTMAR i budujemy własną markę razem z Wami i dla Was.

Zawsze przedstawiamy jasną ofertę

Stworzyliśmy ofertę dostosowaną do potrzeb rynku. Wszystkie produkty są wykonywane z należyta starannością i dokładnością. Gwarantujemy jakość i trwałość elementów.
Jesteśmy rzetelni i kompetentni, mamy gruntowne przygotowanie teoretyczne, które wykorzystujemy w praktycznych aspektach naszej produkcji. Dlatego jesteśmy w 100% przekonani, że nasze produkty są trwałe, a przede wszystkim – skuteczne w swoim zastosowaniu.
Szczegóły oferty znajdziesz TUTAJ lub wybierając zakładkę OFERTA w menu górnym.

Odpowiedź jest tylko jedna: TAK! MAMY DOŚWIADCZENIE!.
Firma powstała na podbudowie pracy i obserwacji. Wiele lat współpracowaliśmy z Partnerem Handlowym DAKO – firmą ARTMAR. Dzisiaj jesteśmy członkiem Grupy ARTMAR, która skupia w sobie kilka firm działających w branży budowlanej, skoncentrowanych na stolarce otworowej i bezpiecznych przegrodach ognioodpornych.
Działając wspólnie w jednej branży z kilkoma firmami możesz mieć pewność, że gramy w jednej drużynie – chcemy pomóc docieplić Twoje wnętrze poprzez dostarczenie odpowiednich profili ociepleniowych (wewnątrz produktu i w jego bezpośrednim otoczeniu).

Oczywiście! Gwarancja jest obligatoryjna. Ale nie dlatego o tym piszemy.
Jesteśmy pewni naszych produktów. Mamy doświadczenie i wiemy, jak powinien wyglądać profil wewnątrzokienny, jak podparapetowy i jakimi parametrami winien się wykazywać. Potrafimy wykonać go bardzo dokładnie, ale kluczem są tu bardzo wysokiej jakości składniki używane do produkcji.
Stąd wysoka jakość naszych produktów poparta gwarancją.

Powodów do podjęcia decyzji o współpracy może być wiele. My możemy powiedzieć, że dołożymy wszelkich starań, aby nasz partner handlowy mógł na nas polegać. Dbamy o to tak samo na każdym etapie realizacji zamówienia. Kontrolujemy proces produkcji, dbamy o czystość samego produktu jak i materiału, stosujemy nowoczesną i sprawdzoną technikę wytwarzania komponentów i gotowych produktów.
Niech o dobrej renomie zaświadczy również fakt, że żadna firma nie wycofała się ze współpracy od początku istnienia firmy Isotermika. Nie składano również reklamacji na nasze produkty, po prosu – one są naprawdę bardzo dobre. I my to wiemy, a Ty możesz się o tym przekonać osobiście!

Zachęcamy do współpracy!

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

  • Każde zamówienie traktujemy indywidualnie
  • 100% POLSKIEGO KAPITAŁU
  • posiadamy profesjonalny personel
  • dysponujemy własnym nowoczesnym zapleczem biurowym i magazynowym
  • oferujemy bardzo dobre warunki współpracy oraz rzetelne, szybkie i przejrzyste ich rozliczanie
  • gwarantujemy szybką realizację dostaw
  • udzielamy porad dotyczących różnych sposobów dociepleń stolarki otworowej
  • korzystamy z nowoczesnych technologii

ZOBACZ GALERIĘ PRODUKTÓW

GALERIA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Corporate FAQ

Aleksandra Paterska
Aleksandra PaterskaKlient

Isotermika jest partnerem bardzo szybkim w reakcji na zapytanie, potrafi przedstawić ofertę produktową w sposób bardzo jasny i rzetelny, bez zbędnych marketingowych chwytów. Po prostu – to co prezentują dokładnie odpowiada elementom z zamówienia. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.